Zabieg BB glow to zabieg polegający na wprowadzeniu w naskórek preparatu pielęgnacyjnego zawierającego substancje czynne oraz dodatki pigmentacyjne, ma on właściwości tonujące, a efektem jest intensywne rozjaśnienie, ujednolicenie i odżywienie skóry.

Na początku zabiegu skóra jest dokładnie oczyszczona, następnie na skórę zostaje zaaplikowane i wprowadzone przy pomocy mezoterapii mikroigłowej serum koloryzująco- rozświetlające. Cera po zabiegu wygląda, jak gdyby został na nią nałożony lekki krem BB. Zabieg dedykowany jest do stworzenia zdrowego wzmocnienia naturalnego koloru i może zostać wykonać na twarzy, szyi, dekolcie i wierzchniej części dłoni.

 

Po pierwszym zabiegu widoczna jest różnica, natomiast dla osiągnięcia zmaksymalizowanych efektów zalecane jest wykonanie 2- 3 zabiegów co 2- 3 tygodnie.

Wskazania:

matowa, ziemista skóra,

nierówny koloryt skóry,

hipopigmentacja (delikatne odbarwienia),

hiperpigmentacja (piegi , przebarwienia, plamy starcze),

przebarwienia pozapalne (po trądziku).

Nie należy używać kosmetyków z alkoholem, nie należy stosować peelingów, nie należy stosować kosmetyków z kwasami, należy stosować lekkie kremy nawilżające, należy stosować delikatne preparaty myjące.


W trakcie wykonywania serii zabiegowej BB glow nie zaleca się wykonywania innych zabiegów.