Lipoliza iniekcyjna to zabieg, podczas którego wykorzystuje się preparat do niechirurgicznej redukcji tkanki tłuszczowej zlokalizowanej pod skórą. Jest to wodny roztwór do wstrzykiwań na bazie żelu, który rozpuszcza tkankę tłuszczową.

Zabieg jest małoinwazyjny, biokompatybilny i biodegradowalny. W miejscach wstrzyknięcia preparatu powstaje kontrolowany, niewielki stan zapalny tkanki tłuszczowej, której komórki są rozbijane umożliwiając przejście przez układ limfatyczny, a następnie zbędny tłuszcz jest transportowany do wątroby i usuwany w procesach metabolicznych.

Zabieg lipolizy jest całkowicie bezpieczny. Po podaniu zastrzyków może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie, czasami powstają także lekkie zasinienia po nakłuciu igłą. Miejsca na ciele poddawane zabiegowi niekiedy stają się bardziej wrażliwe na ucisk i dotyk, Pacjenci mogą odczuwać też delikatny ból lub świąd skóry. Jednak taka reakcja utrzymuje się zwykle przez kilka dni po zabiegu i stopniowo ustępuje.

Lipoliza iniekcyjna jest odpowiednia dla osób chcących zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała, dedykowana jest dla kobiet i mężczyzn.


Lipoliza iniekcyjna stosowana jest w obszarach ciała jak: podbródek, twarz, pośladki, brzuch, uda, plecy, kark, ramiona, kolana. 

Efekty lipolizy iniekcyjnej i ich spektakularność zależą od ilości zabiegów i planu leczenia.

 

Przeprowadzenie serii zabiegów lipolizy iniekcyjnej pozwala na:

 

utratę kilku cm w obwodzie w miejscu iniekcji,

lepszy metabolizm komórek skóry,

poprawę mikrokrążenia,

stymulację regeneracji skóry,

odżywienie skóry.

Przeciwwskazania:


ostre choroby nerek, wątroby,

cukrzyca insulinozależna, cukrzyca nieustabilizowana,

choroby tarczycy,

choroby krwi związane z nadmiernym krwawieniem ,

stałe stosowanie leków rozrzedzających krew,

ciąża i okres karmienia piersią,

dzieci, nastolatki,

pacjenci po przeszczepach narządowych.

lipoliza iniekcyjna, zastrzyki rozpuszczające tłuszcz, tkanka tłuszczowa, redukcja tkanki tłuszczowej łuska, kingston na łusce, kosmetyczka, kosmetolog, leczenie, zabiegi, anti aging, kosmetologia, medycyna estetyczna.